Dzieci

Dzieci

Dzieci

Pizza

z klasą!

Odwiedź nas ze swoją klasą! Zamienicie się w prawdziwych włoskich kucharzy i nauczymy was jak przygotowywać swoją ulubioną pizzę. Opowiemy o produktach i tajnikach kuchni włoskiej….

Szczegóły

 

    Pizza Party142

 

  Pizza Party001

 

Menu

Dla Dzieci

W Pizza EATaliano każdego dnia poświęcamy dużo uwagi przygotowanym potrawom, oferując zdrowy i pożywny posiłek… Teraz kupując zestaw „Bambini Menu” otrzymasz kartę członkowską „Klubu Pizza Pomodoro”

Menu dziecięce

Klub

Pizza Pomodoro

„Klub Pizza Pomodoro” gromadzi setki dzieci, a jego członkowie korzystają ze specjalnych przywilejów w restauracji Pizza Eataliano…

Czytaj więcej

PIZZA Z KLASĄ

Twoja

PIZZA Z KLASĄ

powrót

Pizza

z klasą!

 

W restauracjach „Pizza EATaliano” przygotowaliśmy specjalny program z myślą̨ o uczniach szkół podstawowych. Oferta odniosła już duży sukces w naszych restauracjach. Spotkania organizowane są̨ dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Dni oraz godziny rozpoczęcia wizyt są̨ elastyczne i mogą̨ być́ dostosowane do Państwa potrzeb.

Ideą programu jest przedstawienie dzieciom faktycznego miejsca pracy. Podczas 90 minutowej wizyty dzieci zdobywają̨ nowe i bardzo ciekawe doświadczenia. Zostają̨ zapoznane z takimi terminami jak zdrowie oraz bezpieczeństwo. Pokazujemy im różnorodność składników używanych do przyrządzania potraw, opowiadamy o miejscach ich pochodzenia, a także o sposobach podawania. Dzieci dowiadują̨ się jak ważna jest higiena podczas pracy w kuchni. Zwiedzają̨ restaurację ale przede wszystkim przygotowują̨ własną pizzę̨ oraz mają okazję spróbować́ wielu rzadkich i ciekawych produktów.

Celem programu jest także wzmocnienie interakcji społecznych, wskazanie pojęcia pracy zespołowej i satysfakcji z własnej pracy. Nasz personel wprowadza dzieci w rolę np. kucharza czy kierownika restauracji. Każda wizyta jest dostosowana do potrzeb grupy, a my reagujemy na wcześniejsze sugestie opiekunów i wychowawców.

Na zakończenie programu uczniowie otrzymują̨ imienne certyfikaty poświadczające o otrzymaniu tytułu „Mały Pizzaiolo”, czyli „małego kucharza włoskiej gastronomii”.

Program obecnie dostępny jest w restauracji przy al. KEN 60, (URSYNÓW); T: 22 243 29 09. Prosimy o kontakt z managerem restauracji celem zapoznania się ze wszystkim szczegółami.

Dyplom Pizzaiolo A4 poglądowy 10

IMG_7154

Pizza Party142

zapraszamy

Bambini Menu

zestaw dla dzieci 23.90 zł

Zestaw „BAMBINI MENU” składa się z dania głównego oraz napoju i jest dedykowany dla dzieci poniżej 12 roku.

 

 

 

 

MINI PIZZA MARGHERITA ORAZ PASTA POMODORO DO NABYCIA RÓWNIEŻ OSOBNO W CENIE 19.90 ZŁ