Dzieci

Dzieci

Dzieci

Pizza

z klasą!

Odwiedź nas ze swoją klasą! Zamienicie się w prawdziwych włoskich kucharzy i nauczymy was jak przygotowywać swoją ulubioną pizzę. Opowiemy o produktach i tajnikach kuchni włoskiej….

Szczegóły

 

    Pizza Party142

 

  Pizza Party001

 

Menu

Dla Dzieci

W Pizza EATaliano każdego dnia poświęcamy dużo uwagi przygotowanym potrawom, oferując zdrowy i pożywny posiłek… Teraz kupując zestaw „Bambini Menu” otrzymasz kartę członkowską „Klubu Pizza Pomodoro”

Menu dziecięce

Klub

Pizza Pomodoro

„Klub Pizza Pomodoro” gromadzi setki dzieci, a jego członkowie korzystają ze specjalnych przywilejów w restauracji Pizza Eataliano…

Czytaj więcej

PIZZA Z KLASĄ

Twoja

PIZZA Z KLASĄ

powrót

Pizza

z klasą!

 

W restauracjach „Pizza EATaliano” przygotowaliśmy specjalny program z myślą̨ o uczniach szkół podstawowych. Oferta odniosła już duży sukces w naszych restauracjach. Spotkania organizowane są̨ dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Dni oraz godziny rozpoczęcia wizyt są̨ elastyczne i mogą̨ być́ dostosowane do Państwa potrzeb.

Ideą programu jest przedstawienie dzieciom faktycznego miejsca pracy. Podczas 90 minutowej wizyty dzieci zdobywają̨ nowe i bardzo ciekawe doświadczenia. Zostają̨ zapoznane z takimi terminami jak zdrowie oraz bezpieczeństwo. Pokazujemy im różnorodność składników używanych do przyrządzania potraw, opowiadamy o miejscach ich pochodzenia, a także o sposobach podawania. Dzieci dowiadują̨ się jak ważna jest higiena podczas pracy w kuchni. Zwiedzają̨ restaurację ale przede wszystkim przygotowują̨ własną pizzę̨ oraz mają okazję spróbować́ wielu rzadkich i ciekawych produktów.

Celem programu jest także wzmocnienie interakcji społecznych, wskazanie pojęcia pracy zespołowej i satysfakcji z własnej pracy. Nasz personel wprowadza dzieci w rolę np. kucharza czy kierownika restauracji. Każda wizyta jest dostosowana do potrzeb grupy, a my reagujemy na wcześniejsze sugestie opiekunów i wychowawców.

Na zakończenie programu uczniowie otrzymują̨ imienne certyfikaty poświadczające o otrzymaniu tytułu „Mały Pizzaiolo”, czyli „małego kucharza włoskiej gastronomii”.

Program obecnie dostępny jest w restauracji przy al. KEN 60, (URSYNÓW); T: 22 243 29 09. Prosimy o kontakt z managerem restauracji celem zapoznania się ze wszystkim szczegółami.

Dyplom Pizzaiolo A4 poglądowy 10

IMG_7154

Pizza Party142

zapraszamy

Rodzinne niedziele

Rodzinne niedziele

Rodzinne

niedziele!

 

Malowanie buziek i zabawy z klaunem w Pizza Eataliano w każdą niedziele w godzinach 14.00 – 16.00

Zapraszam do odwiedzin naszej restauracji w której dzieci skorzystają z uwielbianej i cieszącej się zawsze zainteresowaniem atrakcji jaką jest malowanie buziek. Dzieci za sprawą naszych kolorowych farbek, pędzli i brokatów oraz profesjonalnej animatorki mogą zamienić się w ulubionego super-bohatera, kota, motylka, postać z bajki i wiele, wiele innych :)

Używamy profesjonalnch farb do bodypaintingu marki Diamond FX, Party Xplosion, Global lub Eulenspiegel, atestowanych i bezpiecznych dla skóry które są zmywalne wodą z mydłem lub mokrymi chusteczkami.

UWAGA wszystkie makijaże wykonujemy za darmo!! :)

Dodatkowo w tym dniu zajmujemy się organizacją czasu wolnego dla dzieci podczas Państwa posiłku i spotkać można w naszej restauracji klauna, który umila wizytę naszym najmłodszym gościom. Proponujemy szereg gier i zabawy dostosowanych do wieku dzieci np. modelowanie balonów, zabawy z chustą, gry sprawnościowe oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy na naszego facebooka, gdzie można zobaczyć zdjęcia z imprez!

Zapraszamy do restauracji.

Dla naszych najmłodszych gości czeka specjalne mneu dziecięce

menu dziecięce

 

malowanie buziek

Pizza Party142

 

Bambini Menu

zestaw dla dzieci 24.50 zł

Zestaw „BAMBINI MENU” składa się z dania głównego, deseru oraz napoju I JEST dedykowany jest dla dzieci poniżej 12 roku.

Prosimy o wybór jednego dania z każdej sekcji.

 

 

 

MINI PIZZA MARGHERITA ORAZ PASTA POMODORO DO NABYCIA RÓWNIEŻ OSOBNO W CENIE 16.90 ZŁ

Klub Pizza Pomodoro

Klub

Pizza Pomodoro

powrót

Karta

Klubu Pomodoro

Przystąpienie do Klubu jest bezpłatne i jest ważnym wyróżnieniem dla naszych najmłodszych gości. Aby otrzymać specjalną kartę klubowicza wystarczy zamówić dowolne danie główne z menu dziecięcego podczas swojej wizyty w restauracji. Kartę Klubu Pizza Pomodoro otrzymuje się natychmiast i należy okazywać ją zawsze kelnerowi gdy się jest gościem w restauracji. Karta identyfikuje klubowicza i uprawnia go do wszystkich przywilejów wynikających z członkostwa. W tej chwili za każdym razem, gdy dziecko zamawia danie główne z menu dziecięcego naklejmy specjalną naklejkę na karcie klubowicza i po zebraniu 5 naklejek każdy klubowicz otrzymuje zestaw z menu dziecięcego w prezencie od restauracji. Szczegółowe informacje odnośnie programu dostępne u managerów we wszystkich restauracjach Pizza EATaliano.

Zapraszamy